Tom Raider na Mac za 4€ a to nie je všetko!

0

Poznáte to, vonku je krásne ale predsa len trochu zima a každý deň chodiť na svah je predsa len trochu náročné či už finančne alebo kondične. Občas treba trochu vypnúť a oddýchnuť si od všetkého okolitého priamo na svojom Macu a skvelý návod ako na to, je zakúpiť si v naozaj vynikajúcej akcií Tomb Raider len za 4€ a to navyše so všetkými DLC!

Akcia

Pokiaľ poznáte Sqare Enix katalóg, ktorý je na Steame  tento víkend, určite viete, že práve teraz máte možnosť získať množstvo hier a dodatkov so zľavou až 85%! Jednou z takých hier je aj legendárny Tomb Raider, ktorý môžte získať hneď v edícií GOTY, ktorá obsahuje všetky DLC. Vzhľadom na fakt, že sme hru prednedávnom dohrali, môžme ju len a len odporučiť! Pokiaľ ste samozrejme používateľom Windows, nič sa nedeje a hru si môžte zakúpiť aj na tento OS vo výnimočnej zľave.

Akcia platí aj pre iné hry ale pred tým, ako ich budete vo veľkom nakupovať, nezabudnite skontrolovať, či sú dostupné aj pre OS X. Bola by totiž veľká škoda zakúpiť si hru a potom ju nehrať!

Tomb Raider - svetapple.sk

Tomb Raider – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk