Tieto aplikácie odporúčame na dnes!

0

Máme tu aplikácie, ktoré nájdeš na určitý čas úplne zadarmo, nájdeš tu aplikácie, ktoré môžeš kúpiť vo veľkom zvýhodnení a predsa len to ešte stále nie je všetko. Dnes sme sa ti rozhodli priniesť tretí článok na túto tému. V ňom nájdeš aplikácie, ktoré ti odporúča naša redakcia www.svetapple.sk na daný deň. Poďme teda na to!

Sygic Europe: GPS Navigation

Začneme hneď zhurta a to cestovaním (veď študenti majú prázdniny). Vedel si že Sygic bola prvá offline navigácia pre iOS v histórii a pochádza zo Slovenska? Ak si aspoň trošku zbehlý v mobilných aplikáciach, určite ti neunikla jeho existencia. Je to najlepšia navigácia pre iOS, akú len môžeš stiahnuť. Nemusíme sa hanbiť priznať si, že je lepšia ako klasická aplikácia Mapy, ktorú nájdeš aj s navigáciou predinštalovanú v tvojom iOS.

Dôležité je spomenúť, že sa jedná o offline navigáciu, takže v zahraničí nepotrebuješ žiadne pripojenie k internetu. Sygic možno nie je úplne lacná záležitosť, predsa len jej cenovka 20 euro nie je najnižšia, no netreba zabúdať ani na to, že v porovnaní s klasickými navigáciami je to úplne chill. Stačí ak máš iPhone a môžeš mať to najlepšie zo všetkých. Aplikácia ponúka jednoduché a prehľadné prostredie, fantasticky zmapovanú Európu a mnoho ďalšieho. Ak chceš niekam ísť, bez Sygicu by si cestu absolvovať určite nemal!

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Minecraft: Pocket Edition

Druhá aplikácia, ktorú dnes odporúčame je Minecraft: Pocket Edition. Uznávame, že sa medzi vami určite nájde veľa takých, ktorým táto megaúspešná hra už lezie krkom, ale pravda je taká, že jej podľahne asi úplne každý, kto ju čo i len na chvíľočku začne hrať. Nejde tu ani tak o to, že niečo hráš, graficky to je v tomto smere aj tak oničom. Je to skôr o tom, že niečo buduješ, musíš rozvíjať svoju kreativitu a to tu robíš na 110%.

Aplikácia tiež nepatrí k najlacnejším ale na druhú stranu je rovnako drahá ako jedno menu v McDonalds, takže to nie je nič neznesiteľné. Mobilná verzia Minecraftu je len tak mimochodom veľmi podobná tej počítačovej či konzolovej. Je síce trošku okresaná o niektoré funkcie, ale skutočne to vôbec nevadí. Zábava to je zaručene úplne rovnaká!

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Facetune

Pokiaľ si potrebuješ narýchlo upraviť fotku, no tá fotka nie je úplne dokonalá aj kvôli tomu, že na nej vyzeráš skrátka zle, mal by si mať v mobile aj aplikáciu Facetune. Táto aplikácia dokonca nie je ani taká drahá a dokáže skutočne zázraky. Jednoduchým ťahom prsta si z tváre vymažeš všetko, čo by tam nemalo byť. Ako to už býva zvykom, ani toto nebude zadarmo, no je to naozaj iba pár eur, ktoré by si mohol investovať. Pre lepšie fotky určite.

Aplikáciu používam osobne už dlhé mesiace a nemôžem si ju vynachváliť. Má skutočne jednoduché používateľské rozhranie a výbornú funkčnosť. Jednoducho sa to za tie peniaze oplatí, sú to dobre investované peniaze!

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Scanner for Me

Ďalšia skvelá aplikácia, ktorú nájdeš aj v našich iPhonoch je aplikácia Scanner for Me, ktorá je ako vyšitá pre ľudí, ktorí pracujú v office celý deň. Koľkokrát sa stane, že si človek potrebuje prefotiť nejaké papiere a musí komplikovane všetko nastavovať. Teraz stačí jednoducho prísť, odfotiť čo treba. Dať tomu patričný tvar a orez a uložiť to do galérie. Je to až neuveriteľne jednoduché. 5 euro je navyše podstatne menej ako peniaze vyhodené za celú kopírku či skener.

Aplikácia sa používa jednoducho a po pár minútach si ju natoľko obľúbiš, že skener a počítač nebudeš chcieť už ani vidieť. Vývojári teda pri jej vymýšľaní trafili do čierneho.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

360 Panorama

Posledná aplikácia na dnes je aplikácia, ktorá ti umožní robiť 360stupňové zábery. 360 Panorama je skvelá vec, ktorá sa používa ľahko a jej cena je približne rovnaká ako cena lístka na autobus. Pokiaľ chceš vytvárať tie najkrajšie zábery z miest, kde sa možno nikto iný len tak nedostane. Je to skvelá vec a odporúčame ju každému, kto rád fotí a vytvára nové veci.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk