Už v iOS 8 sa dočkáme Fleksy pre iPhone!

0

Veľmi populárna prediktívna klávesnice Fleksy, ktorá momentálne funguje na Androide príde aj na iOS. Malo by sa tak stať spolu s uvedením iOS 8!

Fleksy pre iPhone

Po tom, čo Jablková spoločnosť otvorila v iOS 8 cestu novým klávesniciam, boli to práve vývojári z Fleksy, ktorí oznámili vývoj svojej prvej klávesnice pre iPhone. Predstavitelia klávesnice sľubujú, že bude k dispozícií do dátumu, kedy bude dostupný iOS 8, čiže pár dní pred zahájením predaja iPhonu 6, ku ktorému dôjde niekedy v polovici septembra.

Rovnaká ako v Androide

iOS verzia klávesnice Fleksy by mala ponúknuť všetko to, čo vo verzií pre Android, vrátane 40 jazykov. Netreba sa teda báť nijakých zmien ani menšieho počtu jazykov. Vývojári sľúbili, že všetko bude dostupné už pri vydaní iOS 8!

Pokiaľ klávesnicu Fleksy nepoznáš a chcel by si si ju vyskúšať, môžeš si ju zadarmo stiahnuť priamo tu pre svoj iPhone či iPad!

unnamed

Fleksy je doposiaľ dostupná len pre Android – svetapple.sk

zdroj:9to5mac.co,

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk