Významný update Minecraftu pre iOS je tu!

0
Minecraft Pocked Edition - svetapple.sk

Mobilná verzia jednej z najúspešnejších hier vôbec, Mincerfat dostáva významný update! Nájdeme v ňom množstvo vylepšení, vrátane neobmedzených svetov.

Update 0.9.0

Pokiaľ poznáte mobilnú verziu Minecraftu: Pocked Edition, určite vám neušlo, že bola oproti tej počítačovej značne obmedzená. Dnes však prichádza veľmi, ale veľmi významný update, po ktorom sa to všetko zmení. V hre nájdete v podstate všetko, čo máte vo svojej počítačovej verzií.

Výlepšenia

Vylepšenia sa dočkalo aj napríklad tlačítko interakcie, vďaka ktorému už nebudete kopať do ovce, keď ju budete chcieť ostrihať. V update však je aj niekoľko noviniek – nové bloky, vrátane spawn vajíčok,vlci, kvety, nový mob menom Endermen, biomy podobne ako v PC verzií, opustené mestečká a omnoho viac toho, čo sa dá objavovať.

Nový update je samozrejme zdarma pre tých, ktorý si už hru zakúpili.Inak si hru môžte zakúpiť priamo tu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk