WhatsApp bez internetu? WhatSIM!

0

WhatsApp zaznamenáva v poslednej dobe prudký nárast popularity. Už dnes ide o jednu z najpoužívanejších chatových aplikácií na našich iPhonoch- Autori si to veľmi dobre uvedomujú a už predstavili aj verziu pre vyhľadávač Chrome. Dnes však prichádza úplne iná novinka. WhatsApp ponúka svoju vlastnú SIM kartu!

Načo vám je internet?

Vzhľadom na to, že WhatsApp je internetová aplikácia posielať správy iným spôsobom neprichádza do úvahy. Každopádne to vôbec nevadí, keďže autori si uvedomili, že písanie správ je možné aj iným spôsobom ako cez mobilné dáta či Wi-Fi. Predstavili vlastnú WahtSIM, na ktorej si zakúpite za niekoľko Eur balíček a môžte chatovať aj v zahraničí. Je to teda veľmi jednoduchý spôsob ako komunikovať v inej krajine za málo peňazí, keďže slovenskí operátori si zvyčajne pýtajú mastné čiastky. Pokiaľ budete chcieť posielať aj fotografie, videá či hlasové správy, musíte si ku klasickému balíčku priplatiť aj balíček extra, ktorý sa líši v závislosti od krajiny, zóny. Na Slovensku platí zóna číslo 1 a cena za základný 50Mb balíček by mala byť približne 10€ čo sa vzhľadom na možnosť odoslania cca. 25 000 textových správ naozaj oplatí. Každé predplatné tejto SIM karty vyprší po jednom roku.

WhatSIM - svetapple.sk

WhatSIM – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk