YouTube na vašom starom zariadení nemusíte spustiť!

0
Youtube - svetapple.sk

Spoločnosť Google si veľmi dobre uvedomuje popularitu svojho YouTube, ktorý má vlastnú aplikáciu takmer na každej možnej platforme. Práve preto ho neustále vylepšuje a opravuje aby bola aplikácia stále svižná, dostatočne rýchla a najmä prehľadná. To si však vyžaduje aj svoju daň. Túto daň budú platiť majitelia starších zariadení, ktorí budú musieť chodiť na YouTube cez adresu m.YouTube.com. Ich aplikácia už jednoducho nebude fungovať!

Nové API

Majitelia starších zariadení ako iOS 7 a aj majitelia Apple TV prvej či druhej generácie budú mať už čoskoro veľkú smolu, keďže sa na ich zariadení nebude dať spustiť aplikácia YouTube, ktorá slúži predovšetkým na sledovanie videí na najpopulárnejšom videokánáli sveta. Dôvodom je zmena API, ktorá bola nutná na to, aby aplikácia dokázala podporovať najnovšie funkcie.  Práve kvôli tejto zmene budú musieť používatelia starších zariadení, ktoré majú nainštalované iOS 6 a staršie, sledovať videá na YouTube pomocou svojho webového prehliadača. Každopádne, nič strašné sa nedeje, vzhľadom na to, že takmer každé, aj staršie zariadenie, už beží na iOS 7!

660x295xyoutube-1

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk