Apple Watch Hermes v predaji!

0

Pokiaľ si pozorne sledoval septembrovú Kenyote, určite si zaznamenal, že Apple nepredstavilo len nové iPhony či iPad Pro ale aj Apple Watch Hermes, čo je vlastne prvé spojenie Applu a nejakej módnej firmy, pričom obe spoločnosti spolupracovali na vývoji jedného produktu. Ten má kvalitný remienok od Hermes, no a potom kvalitný hardware od Apple. Priam dokonal spojenie čo myslíš?

Apple Watch Hermes

Práve dnes je ten deň, kedy sa oficiálne začali predaje tohto plodu spolupráce spoločností Apple a Hermes, ktorá bola založená ešte v roku 1837 a už dlhé roky (takmer dve stáročia) vyrába rôzne módne doplnky. Pre Apple Watch boli vyrobené špeciálne kožené náramky, ktoré sú podstatne kvalitnejšie ako tie od Apple a dovolíme si aj tvrdiť, že sú tiež o čosi krajšie. Predaje síce zatiaľ u nás spustené neboli, no pokiaľ máš záujem o Apple Watch, mal by si mať oči a uši „na stopkách“.

Apple už začína predávať hodinky napríklad v Rakúsku či Poľsku, čo sú hneď dve krajiny, s ktorými naše Slovensko susedí. Je síce možné, že hodinky sa skôr dostanú do predaja v susednom Česku ako u nás ale je tiež možné, že prídu súčasne. Nechajme sa prekvapiť, každopádne sa na Hermes veľmi tešíme!

Apple Watch Hermes Cuff

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk