Apple Watch predbehli všetku konkurenciu!

0

Tak, ako sme ťa dnes informovali o tom, že Apple predbehlo so svojim iPadom všetkých konkurentov, rovnako tak ich predbehlo aj so svojimi inteligentnými hodinkami Apple Watch. Spoločnosť mala veľmi úspešný rok v tejto oblasti a Apple narástlo v predajoch až tak veľmi, že predbehol aj dovtedy kraľujúci Fitbit. Pozri sa aký obrovský skok firma v skutočnosti spravila. Len tak ďalej!

Čísla

Pri Apple sú veľmi kľúčové práve čísla, ktoré spoločnosť každý jeden štvrťrok vykazuje najmä kvôli svojim investorom. Podľa predajov vedia presne určiť, či si majú akcie Applu ponechať alebo ich majú naopak predať čo najrýchlejšie. Hoci iPady až také úspešné neboli (stále ide o najpredávanejší tablet na svete), Apple Watch dorovnávajú to, čo iPad stratil. V predajoch si medziročne prilepšili až o 1,3 milióna kusov. Hoci to pri číslach, ktoré dáva Apple napríklad pri iPhone či iPade vlastne nie je nič, realita je, že si tým firma v podstate o tretinu v predajoch prilepšila.

Minulý rok totižto v rovnakom období dokázala predať len 2,2 milióna zariadení, čím ju predbiehalo čínske Xiaomi či populárny Fitbit. Firma je momentálne na čele v predajoch a určite to nie je náhoda. Fitbit predal v roku 2016 4,5 milióna svojich zariadení a sekundovalo mu Xiaomi, ktoré dokázalo predať až 3,8 milióna zariadení.

Niečo sa ale stalo, buď neboli predstavené nové produkty alebo tie inovácie, ktoré uživatelia potrebovali minulý rok už neboli také zaujímavé. Nevieme. Každopádne vieme, že sa Apple dokázalo aj s 3,5 miliónom zariadení dostať na vrchol tohto rebríčka a okrem iného predaje budú už len stúpať.

Inteligentné hodinky sú stále populárnejšie a populárnejšie a Apple by malo tento rok predstaviť aj ich 3. generáciu. Hodinkám sa teda určite bude dariť a držíme jablkovej spoločnosti palce aby aj na budúci rok oslavovala takýto príjemný úspech!

Apple Watch jsou nejlepší!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk