Poznáme Slovenské ceny Apple Watch Series 3!

0

Hoci sme z toho veľmi potešení neboli, nové iPhony sú poriadne drahé hračky a vrcholný model X bude výsadou len tých, ktorí si ho naozaj môžu dovoliť. Ináč budú ľudia siahať skôr po lacnejšej variante, iPhone 8 či iPhone 8 Plus. Pokiaľ ťa zaujímajú slovenské ceny týchto produktov, nájdeš ich v tomto článku. Poďme sa ale pozrieť na tunajšie ceny za hodinky Apple Watch Series 3, ktoré tu budú už onedlho dostupné. 

Apple Watch

Hodinky Apple Watch nikdy neboli lacným produktom, a tak to ostane aj naďalej. Vrcholné modely sú poriadne drahé, no Apple príjemne upravil cenu aspoň základného modelu, Apple Watch Series 1, ktorý je však už pomerne zastaralý. Ceny sa samozrejme líšia, záleží od prevedenia a použitého remienku. Pozrime sa na cenovú politiku:

Apple Watch Series 3 (38mm) – od 369€

Apple Watch Series 3 (42mm) – od 399€

Apple Watch Series 3 + cellular (38mm) – od 449€  do 1399€

Apple Watch Series 3 + cellular (42mm) – od 479€ do 1499€

Najdrahšie sú hodinky, ktoré sú predávané v edícií Hermes. Firma dodáva exkluzívny kožený remienok. Rovnako tak medzi najdrahšími nájdeme aj exkluzívne keramické prevedenie. To v prípade najdrahšej 38mm verzie stojí práve 1399€. Ak sa rozhodneš pre 42mm verziu, zaplatíš 1449€. Bude to teda poriadne drahý špás!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt apple watch series 3

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk