Pozri si 3 vtipné reklamy na Apple Watch Nike+

0

Hodinky Apple Watch sme dostali minulý rok vo svojej druhej generácií. Apple ich však nenazvalo Apple Watch 2, ale Apple Watch Series 2. Tak či onak, druhá generácia to je a prišla aj verzia pre vášnivých športovcov, ktorí milujú beh, plávanie či iné aktivity, pri ktorých si môžu zmerať svoje údaje a časy. Táto verzia sa nazýva Apple Watch Nike+ a ponúka prakticky všetko, čo klasické hodinky s tým, že s ňou dostaneš aj špeciálny náramok s otvormi, ktorý určite ocení nejeden športovec!

Apple Watch Nike+

Apple Watch Nike+ sú vlastne rovnakým produktom ako klasické hodinky Apple Watch Series 2. Ponúkajú ale špeciálny gumený náramok, ktorý je lepší pre športovcov a aplikáciu priamo od spoločnosti Nike. Veľa ľudí o nich dokonca ani nevie, ale teraz sa to zmení. Apple predstavilo 3 jednoduché, no zábavné reklamné spoty, v ktorých si hlavnú úlohu zahral Americký komik Kevin Hart. Ten sa objavil už v predošlých reklamách Applu, tiež aj v reklamách na Apple Watch Series 2.

Vo všetkých 3 reklamných spotoch si s Kevinom zabeháš v Nevadskej púšti. Musíme povedať, že táto propagácia sa veľmi podarila. Veľmi sa nám páči, že prezentácia produktu nemusí byť silou mocou vážna a tiež nemusí byť len o číslach. Stačí človeku ukázať používateľskú skúsenosť, pridať trošku vtipu a divák má k produktu automaticky vzťah. Čo povieš?

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk