Facebook aj na Apple TV? Čoskoro sa dočkáme aplikácie!

0

Facebook je najväčšia sociálna sieť na svete a počas mnohých rokov sa stala nevyhnutnou súčasťou života každého z nás. Je to síce smiešne, koľko ľudí žije svoj život takto „verejne“ na internete, ale to je dnešná, moderná doba. Facebook samozrejme chce využiť svoju silu, a presne preto chce byť asi úplne všade a pokryť všetko možné. Chce byť ešte väčší gigant, ako je v súčasnosti. Nová aplikácia pre Apple TV a Amazone Fire TV by k tomu mohla dopomôcť, nič nie je totižto tak, ako si myslíš!

Nie, chatovať tu asi nebudeš

Možno, že ťa teraz prekvapíme, ale na Facebooku v Apple TV s vysokou pravdepodobnosťou nebudeš chatovať a rovnako tu nebudeš mať dostupnú nástenku s novinkami. To je pomerne zvláštne, ale skutočne je to tak! Facebook bude mať svoju aplikáciu za iným účelom, ktorý sa na zariadenie ako Apple TV hodí omnoho viac.

Pravdepodobne pôjde o aplikáciu s názvom „Facebook Live“ a vďaka nej si budeš môcť prezerať či už to starší alebo priamo streamovaný obsah zo sociálnej siete. Povedzme si na rovinu, že „Live videá“ od Facebooku totálne pohltili túto sociálnu sieť a posunuli ju na celkom inú úroveň.

Nielen samotní používatelia, ale hlavne slávne a známe osobnosti teraz môžu zverejňovať svoj život pomocou živého vysielania, čo dáva celkom iný rozmer nahliadnutiu do súkromia, ako len nejaký obrázok či status. Teraz si to budeš môcť všetko vychutnať aj na svojej Apple TV.

Zatiaľ presne nevieme, kedy sa podobnej aplikácie dočkáme, no Facebook ju už potvrdil a tiež prezradil, že práce na nej trvajú už nejaký ten čas. Je teda dosť možné, že tu bude čo nevidieť a my si ju budeme môcť vyskúšať. Netvrdíme, že je to nejaký prevratný spôsob akým sa môže sociálna sieť rozšíriť aj na Apple TV, ale určite je minimálne zaujímavý a uvidíme, či bude fungovať. Samozrejme, že držíme palce! 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk