Slovenská cena za Apple TV 4K je veľmi príjemná!

0

Pokiaľ sa zaujímaš o Apple TV a páči sa ti nová Apple TV 4K určite ťa potešíme cenou. Teda aspoň dúfame. Po šoku, ktorý sme zažili pri Slovenských cenách za iPhone X a následne druhom pri Apple Watch Series 3 konečne budeme hovoriť o pomerne dostupných cifrách. Apple TV je skrátka produkt za rozumnú cenu a nemal by chýbať v žiadnej obývačke. 

Apple TV

Cenová politika v prípade Apple TV ostáva asi taká ako minulý rok. Produkt nie je prehnane drahý a určite nejde o zlú investíciu, čo vieme povedať z vlastných, veľmi pozitívnych skúseností! Pozri sa na to, koľko si u nás budú pýtať za novinku predajcovia a tiež na to, koľko bude stáť súčasná verzia Apple TV, ktorá naďalej ostáva v ponuke:

Apple TV 4K 32GB – 199€

Apple TV 4K 64GB – 219€

Apple TV 32GB – 159€

Ceny sú teda určite veľmi fér a rozdiel medzi Apple TV 32GB a Apple TV 4K 64GB je natoľko minimálny, že bude väčšina užívateľov siahať po top modeli.

Apple TV - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk