100 noviniek v iOS 11 beta 3!

0

Apple predstavilo tretiu betaverziu mobilného operačného systému iOS 11 a vývojári sa hneď pustili do jej podrobného skúmania. Behom niekoľkých dní objavili obrovské množstvo noviniek a drobných zmien, ktoré táto betaverzia prináša. Pozri sa na ne spolu s nami.

100 noviniek v iOS 11 beta 3!

iOS 11 prinieslo množstvo užitočných noviniek a zmien, ktoré nám opäť raz trošku zmenia používanie našich iPhonov a iPadov. Sú tu aj funkcie, na ktoré sme sa dlho tešili a ktoré sú milým prekvapením. Ako iste vieš, tento operačný systém sa momentálne testuje v takzvaných beta verziách. Momentálne poznáme tretiu beta verziu, a tá priniesla konkrétne hneď niekoľko praktických noviniek a zmien. Pozri ich konkrétne 100 na následujúcom videu. Tak čo, tešíš sa na iOS 11?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk