10,5″ iPad Pro vs. 9,7″ iPad Pro

0

iPad Pro tu máme už nejaký ten piatok a hoci je to fantastický tablet, zas až taký úspech nezožal a to najmä kvôli svojej vysokej cenovke. Veď povedzme si to na rovinu. Apple tento rok iPad ešte vylepšilo. Pridalo 10,5″ displej či napríklad až 4GB pamäte RAM. jeho výkon sa posunul na ešte vyššiu úroveň a celkovo zariadenie ponúka omnoho viac ako doteraz. Aký je teda rozdiel medzi novou a dnes už starou generáciou?

10,5″ iPad Pro vs. 9,7″ iPad Pro

Pokiaľ si majiteľom súčasného 9,7″ iPadu pro, alebo len chceš byť majiteľom novej generácie s 10,5″ displejom, mal by si si pozrieť následujúce video, v ktorom sú oba tablety férovo porovnávané. V zásade platí, že sa vylepšilo v podstate všetko, čo sa len vylepšiť dalo. Nie je to len väčší displej. Napríklad operačná pamäť RAM dostala až 4GB, čo je na iOS zariadenie skutočne moc. Rovnako tak je silnejší procesor a tiež grafický výkon. Pokiaľ si chceš zakúpiť špičkový tablet, na ktorom sa dá aj kresliť pomocou Apple Pencil určite je iPad Pro tá najlepšia voľba práve pre teba! 10,5″ obrazovka je tak akurát.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk