20 zmien, ktoré prináša iOS 11 beta 7!

0

Mobilný operačný systém iOS 11 prednedávnom dostal ďalšiu beta verziu a my ti tak môžeme priniesť informáciu o tom, čo táto beta verzia prináša. Objavilo sa video, v ktorom môžeme vidieť až 20 noviniek, ktoré so sebou priniesla posledná beta.

iOS 11 beta 7

Chalani z EverythingApplePro sa k tomu postavili zodpovedne a na svoj YouTube kanál nahrali vyše 4 minútové video, v ktorom sa dozvieš azda o každej doposiaľ objavenej novinke a zmene v iOS 11 beta 7. Poväčšine ide samozrejme len o detaily a nájdu sa tu prvky lepšej optimalizácie systému. Na druhú stranu to ale celé pôsobí výborne a práve z množstva takýchto maličkostí sa skladá jeden veľký iOS 11!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk