3D Touch ako neuveriteľne praktická funkcia pre klávesnicu v iPhone 6S!

0

Apple je neuveriteľne revolučná spoločnosť a jeho nová technológia 3D Touch, ktorá dokáže detekovať silu stlačenia displeja na základe špeciálnych snímačov je tiež pomerne pokroková. Práve takáto novinka dokáže každému veľmi príjemne skrášliť deň počas písania správ. Vymazávanie, označovanie či kopírovanie textu nebolo nikdy jednoduchšie. Apple, toto ti vyšlo!

Klávesnica

Klávesnica v novom iPhone nie je na prvý pohľad ničím výnimočná, ale to vlastne nie je ani iPhone samotný. Jeho dizajn je prakticky rovnaký, ako pri súčasnom modeli a cenovka taktiež rovnaká. Zmena je však napríklad v nových technológiách, z ktorých jednou je v tomto prípade 3D Touch. Práve ten dokáže detekovať silu stlačenia displeja. Vďaka tomu, že je možné displej stlačiť hneď v niekoľkých úrovniach, budeš môcť robiť aj viacero úkonov omnoho jednoduchšie. Spomenieme napríklad označovanie či vymazávanie textu. Viac ti asi prezradí nasledujúce video!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk