iPhone 8 Plus vs. Google Pixel 2XL. Kto vyhrá?

0

Určite vieš, že na trhu s mobilnými zariadeniami to každým jedným dňom poriadne vrie. Dôvod je celkom logický. Každý jeden výrobca Android smartfónu, chce mať to najlepšie na trhu, no a každý jeden výrobca je zameraný priamo na iPhone aby ho zosadil z trónu najrýchlejšieho zariadenia na svete. Podarí sa to ale aj v tomto prípade, kedy je proti súčasne najvýkonnejšej predávanej novinke postavený Google Pixel 2XL?

Súboj

Apple po predstavení nového iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus získalo veľkú chválu po tom, ako fotoaparáty na jeho zariadeniach poskytli užívateľovi to najlepšie, čo sa dalo na trhu zohnať. Problém je ale v tom, že všetko bolo iba dočasné. Dôvodom je celkom nový produkt od spoločnosti Google, ktorý prišiel na to aby nám ukázal ako sa tu má fotiť. Sotva pár dní sa iPhone 8 Plus tešil z titulu najlepšieho foto-smartfónu na svete. Následne ho konkurenčná novinka prekonala aj keď rozdiely boli iba veľmi tesné. Ako si ale bude viesť v porovnaní výkonu. Bude Google Pixel 2XL stačiť alebo ho prekoná najnovší Cupertinsky model?

K súboju nebudeme veľa hovoriť ale môžeme potvrdiť, že Google odviedol skvelú prácu a telefóny sa minimálne vyrovnajú. Niekde stráca Apple, inde zase vyššie spomenutý Pixel 2XL. Na druhú stranu Apple je v nevýhode, pretože sa telefón zohreje viac pri náročných aplikáciach. To však nemusí byť nutná nevýhoda. Ktorý z dvojice smartfónov by si si zaobstaral ty?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk