5 najlepších ciest, ako zničiť iPhone!

0
iphone_6_svetapple.sk

Pokiaľ máš niekoľko iPhonov navyše a nevieš ako sa ich zbaviť, určite ti pomôžeme s ich zničením naozaj kreatívnym spôsobom. Známy youtuber TechRax, ktorý sa preslávil predovšetkým svojskými crashtestami totiž ukázal video, ktoré zobrazuje 5 najlepších ciest, ako zničiť iPhone 6. Kreativita mu zjavne nechýba a ty nebudeš chápať, ako môže niekto urobiť práve toto so svojim iPhonom!

5 najlepších ciest ako zničiť iPhone 6

Pokiaľ ťa už iPhone nebaví a chceš sa ho zbaviť nejakým kreatívnym spôsobom, určite si pozri nasledujce video, v ktorom ti to známy youtuber názorne ukáže. Tak napríklad stačí, ako svoj iPhone kompletne postriekaš lakom na vlasy, hodíš ho do vázy s mliekom, zalepíš mu sekundovým lepidlom jack a Ligtning, čo znamená, že sa už nikdy nebude dať nabíjať a taktiež ani počúvať hudba cez slúchadlá.

No a na záver ho môžeš kompletne obiť o skalu či kameň a potom zaklincovať o strom či drevené zábradlie na tvojom dome. Možností je naozaj nespočetne veľa a viac ti ich ukáže už iba TechRax. Práve preto sa pozeraj na to, ako zničiť telefón za 700-800 dolárov behom niekoľkým minút!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk