5 pozadí od SvetApple.sk pre iPhone |03.04.2016|

1
titulka_pozadia

Nebaví ťa mať stále to isté pozadie? Stiahni si originálne pozadia pre svoj iPhone a iPad od Svetapple.sk!

Každý týždeň ti prinášame 5 nových pozadí, ktoré budú presne pasovať na tvoje zariadenie a každé z nich je prispôsobené pre parallax efekt, ktorý je jednou z vychytávok v iOS. Všetky pozadia sú rozdelené podľa modelu zariadenia, takže stačí, ak klikneš na to svoje, stiahneš a nastavíš ho. Ak ťa omrzí jedno, vyber si z ďalších štyroch! Veríme, že sa ti budú páčiť, ale ak sa ti náhodou nepáčia pozadia z tohto článku,skús pozrieť v našej kategórií Pozadia od SvetApple.sk kde ich nájdeš omnoho viac alebo si stiahni HD Pozadia!

Dnešné pozadia sme vytvorili v spolupráci s grafikom Miroslavom Majdákom → klikni sem ←o ktorom sme sa už zmienili v článku: Miroslav Majdák a jeho iPhone 7!

1.

Pozadie 1

Stiahnuť pre:


2.

Pozadie 2

Stiahnuť pre:


3.

Pozadie 3

Stiahnuť pre:


4.

Pozadie 4

Stiahnuť pre:


5.

Pozadie 5

Stiahnuť pre:


 Máš tip pre ďalšie pozadia alebo zariadenia? Chceš s nami spolupracovať ? Neváhaj a napíš nám správu na: dominik.bullo@svetapple.sk !

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk

  • Milan Miloš Chudý

    Nejde mi to stiahnúť 🙁