99% používateľov je spokojných s iPhonom X!

0

iPhone X prišiel ako blesk z jasného neba. Hoci sme tušili, ako bude vyzerať, jeho potenciál sa na plno ukázal až na septembrovej Keynote. Telefónom nás síce Apple nezaskočilo, no oproti tomu, čo sme tu mali po minulé roky to bol skutočne pokrok mílovými krokmi dopredu. Tim Cook na včerajšej schôdzi akcionárov prezradil, že s telefónom je spokojných až 99% zákazníkov!

Obrovský úspech

Samozrejme aj Apple má svoje vlastne interné informácie, ktoré nikde inde neprezentuje. Jedna z nich včera unikla z úst Tima Cooka, ktorý chcel pravdepodobne navnadiť investorov. Prezradil, že s modelom X je spokojných až 99% zákazníkov tak ako by sa to od prémiového modelu určite očakávalo. Hoci sa na Apple teda v poslednej dobe valí dosť veľká kritika súvisiaca so stagnáciou predaja, predsa len tieto informácie nemusia byť úplne pravdivé. Pokiaľ si používatelia budú vymieňať svoje dobré skúsenosti, predaj určite nebude výrazne klesať. Je to predsa len moc dobrý produkt na to, aby z ničoho nič výrazne stratil záujem zákazníkov.

Len tak pre informáciu, model X bol počas prvého predajného týždňa tým najpredávanejším iPhonom v histórii Apple. Samozrejme to súviselo aj s čakajúcimi zákazníkmi, nakoľko predaje začali o čosi neskôr. Na druhú stranu ale evidentne dostali do posledného detailu dotiahnutý produkt, ktorý dneska milujú a ktorého kúpu napriek vyššej cenovku neoľutovali. Túto informáciu potvrdil sám Tim Cook len prednedávnom počas oznamovania finančných výsledkov, kedy prezradil aj fakt, že Apple bol najziskovejší z predaja iPhonov vo svojej histórii.

Apple sa teda celkom dobre rozbehlo a nevyzerá to tak, že by stála pred ním obrovská brzda. To skôr naopak. Chalani sú evidentne odhodlaní ničiť všetky prekážky a využiť všetok potenciál, ktorý sa im v súčasnosti poskytuje vo svoj prospech. Model X bol úspešným štartom a pokračovaním by mali byť jeho nástupcovia + model 9 predstavení v septembri tohto roka. Moc sa na to všetci tešíme!

iPhone X ľudia milujú - svetapple.sk

iPhone X ľudia milujú – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk