A máme tu ďalší kreatívny spôsob ako zničiť iPhone 6!

0
iPhone 6 vs. Galium - svetapple.sk

Určite si si už zvykol na videá od známeho TechRaxa, ktorý zdemoloval už desiatky iPhonov, iPadov či iných produktov, ktoré spoločnosť Apple predáva. Naposledz sme tu mali iPhone 6, vhodený do lávovej lampy, avšak to sa zdá sa nestačilo a bolo potrebné vyhľadať ďalší kreatívny spôsob, ako zničiť ďalší iPhone 6 a tak sa TechRax rozhodol vyskúšať chémiu.

iPhone 6 vs. Gálium

TechRaxa už zdá sa nebavilo klasické ničenie Apple produktov a chcel prísť s niečim novým, čo tu určite ešte nikto nikdy neurobil. Práve preto sa rozhodol trošku rýpnuť do chémie a zaobstaral si chemický prvok gálium, ktorý sa využíva napríklad pri tvorbe plômb do zubov. Pred tým, než prvok roztopil, zobral do ruky nožík a iPhone 6 zo zadnej strany poriadne doškriabal. Toto urobil pravdepodobne preto, aby sa gálium rýchlejšie dostalo k čístému hliníku, keďže ako všetci dobre vieme, na zadnej strane zariadenia sú rozsiahle povrchové úpravy. Ako to celé dopadlo uvidíš v následujúcom videu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk