Aké by mohli byť nové funkcie pre 3D Touch? Toto by bolo skutočne fantastické!

0

Apple nám predstavilo úplne nový spôsob ovládania mobilných zariadení, ktorý nám uľahčí alebo lepšie povedané zrýchli množstvo úkonov, ktoré denne robíme na našom iPhone a ani vlastne nevieme, že sú zdĺhavé, nakoľko 3D Touch na iPhone 6 a iPhone 6 Plus ešte nie je. V nových iPhonoch už síce je ale pravdepodobne si už počul o tom, že zatiaľ neponúka príliš veľa funkcií. To nevadí, v budúcnosti sa to možno zlepší!

3D Touch a ovládacie centrum

Najnovšie video alebo skôr taký krátky koncept nám ukazuje, ako by mohlo Apple v najbližších updatoch 3D Touch vylepšiť napríklad v ovládacom centre. Jednoduchým spôsobom by sme mohli urobiť viac úkonov naraz, ku ktorým nepotrebujeme heslo. Príkladom je napríklad, že si môžeme alebo nemôžeme zapnúť wifi, no na výber tej správnej siete už musíme prejsť do menu. Takto by to celé bolo jednoduchšie a výber Wifi nie je vec, ktorá by ohrozovala bezpečnosť zariadenia! Viac si už pozri na videu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk