Apple aktualizovalo Apple Music pre Android!

0

Hoci je to možno mierne paradoxné, Apple ponúka svoju hudobnú streamovaciu službu Apple Music aj na mobilné telefóny s operačným systémom Android. Predsa len je to stále len služba a využívať by ju teoreticky mohli všetci no nie? Navyše niekto používa aj iOS aj Andorid a tak môže mať jednotnú službu s jednotným účtom na obidvoch zariadeniach. Nová aktualizácia priniesla nové zmeny k lepšiemu!

Aktualizácia

Ťažko povedať, či nás niekto číta práve z operačného systému Andorid ale ak áno, mali by ste vedieť o tejto dôležitej aktualizácií. Apple sa rozhodlo aplikovať tu rôzne novinky, ktoré prišli do iPhonu spolu s príchodom iOS 11. Je to napríklad sociálne sledovanie našich priateľov, môžeš vyzistiť, čo práve počúvajú a tak isto aj ty môžeš sledovať to, čo práve počúvajú oni. Podobne to však funguje aj na konkurenčnej službe Spotify. Novinkou je tiež optimalizácia s podporou hlasového príkazu „OK Google“. Jendoducho tak môžeš svoj Android smartfón poprosiť o to aby prehral skladbu od interpreta alebo priamo z rádia Beats 1.

Výbornou novinkou je tiež novo pridaný widget „Nedávno prehratej hudby“, ktorý je pripojený k prehrávaniu. Apple tu tiež experimentuje s novými klávesovými skratkami. Nezabudajme tiež na opravu niekoľkých chýb a lepšieho prispôsobenia celej aplikácie tak aby lepšie fungovala. Pokiaľ si to nevieš predstaviť, ako to asi vyzerá, keď si niekto Apple Music spustí na svojom Android zariadení, pokúsime sa ti to aspoň priblížiť v následujúcom videu. Je to síce staršie video ale perfektne zobrazuje to ako celá služba vlastne funguje.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk