Apple asi naozaj ponúkne NFC v novom iPhone!

0

Dávnejšie špekulácie o tom, že Apple naozaj ponúkne NFC, sa začínajú napĺňať! Objavil sa dokument, ktorý jeho prítomnosť potvrdzuje a tak je viac než možné, že sa v ňom aj naozaj objaví.

NFC v iPhone

O tom, že sa NFC stane súčasťou iPhonu sa uvažovalo prakticky už od jeho predstavenia. Doposiaľ sa tak nestalo, no špekulácie zase začali napovedať tomu, že ho v novom iPhone 6 uvidíme. Dnes sa však objavila schéma, ktorú opäť zverejnili chlapci z čínskeho serveru Geekbar a potvrdzuje, že NFC bude naozaj súčasťou jablkového telefónu.

Schéma

Nová, uniknutá schéma údajne vyobrazuje napojenie NFC čipu priamo do základnej dosky. Pokiaľ je pravdivá a nejde o podvod, tak ho v pripravovanej „šestke“ naozaj uvidíme. Znamenalo by to teda, že aj majitelia iPhonov by mohli používať túto služba a pravdepodobne aj to, že platba kartou bude pre nich minulosťou a nakupovať budú len pomocou svojho iPhonu!

pn65v_schematic

Na schéme môžme údajne vidieť to, ako bude NFC zapojené v základnej doske nového iPhonu 6 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk