Apple bude vyrábať menej iPhonov 6 a viacej iPhonov 6 Plus

0

Podľa posledných správ bolo okamžite jasné, že nové Phony 6 Plus majú väčšiu popularitu, ako menšie iPhony 6. Stále sú však nedostatkovým tovarom. Apple sa vraj preto rozhodlo, že presunie časť výroby väčších iPhonov na linky, na ktorých sa doteraz vyrábali menšie 4,7″ palcové verzie. Dôvod je jednoduchý, záujem rastie!

iPhone 6 Plus = nedostatkový tovar

Prednedávnom mali neprajníci spoločnosti záujem znížiť Applu predajné čísla ich najnovšiemu produktu iPhonu 6 Plus, pomocou niekoľkých ohnutých tiel zariadenia. Vyvinula sa z toho obrovská kauza, ktorá bola napokon ukončená tým, že každý smartfón sa pod vysokým tlakom ohne. My s týmto tvrdením súhlasíme a pridávame sa k názoru, že nové iPhony sú naozaj dokonalými prístrojmi. O tom svedčí aj stále rastúci záujem o ne a najmä o verziu Plus s 5,5″ displejom. Z tej sa pomaly ale isto stáva nedostatkový tovar, keďže ich Apple vyrobí za deň 3x menej ako menších 4,7″ verzií. Preto sa rozhodli túto situáciu riešiť jednoduchou „fintou“. Výrobu iPhonu 6 Plus presunú na časť výroby iPhonu 6 tak, aby ich bola továreň schopná produkovať konečne dostatočné množstvo. 4,7″ verzií majú totiž na skladoch dosť, no akonáhle príde 5,5″, okamžite aj odíde. Na konečných výrobných číslach by sa to teda malo odzrkadliť v 3-4 miliónoch kusoch, odobratých z iPhonu 6 v prospech iPhonu 6 Plus. Uvidíme teda či táto „finta“ zafunguje a iPhone 6 Plus sa bude dať kúpiť normálne, ako iPhone 6!

iphone-6-image-6

iPhone 6 Plus je naozaj skvelým produktom – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk