Apple má podľa posledných správ uviesť dva modely iPhonu 6!

0

Národný tajomník pre telekomunikácie v Thajsku len pred chvíľou potvrdil, že Apple plánuje predstaviť až 2 varianty, najočakávanejšieho smartfónu roka, iPhonu 6!

Až dva nové modely!

Takorn Tantasith, tak znie meno národného tajomníka pre telekomunikácie v Thaisku, ktorý potvrdil to, že Apple uvedie až 2 modely nového iPhonu. Ten túto správu oznámil len krátko potom, ako agentúra schválila žiadosť Applu na distribúciu týchto zariadení do krajiny. Tento súhlas zdieľal tajomník pomocou svojho twitteru.

thailand-iphone6

Spomínaný Tweet Tarkon Sculliona – svetapple.sk

2 kódové označenia

Apple si podľa uniknutých informácií podal dovoznú žiadosť na certifikáciu až dvoch zariadení, ktoré sú kódovo označované ako A1524 a A1586. Táto žiadosť mu bola schválená presne 8. Augusta.Tamojšie vládne predpisy totiž určujú, že tieto certifikáty musia byť aj verejne publikované. Bohužiaľ bez informácií o samotnom zariadení či technických špecifikácií.

iphone_6_release_date

Posledné správy naznačujú, že nový iPhone bude predstavený so 4,7″ a aj 5,5″ displejom – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk