Apple nám ukázalo ako propagovať nové iPhony!

0

Spoločnosť Apple nie je taká fantastická preto, lebo nám už po dobu ôsmych rokov predstavuje prakticky rovnaký iPhone, pri ktorom sa menia len technológie a dizajn zadnej strany. Predná strana vyzerá už skoro 10 rokov takmer rovnako, a pravdepodobne tak aj pekne dlho ešte vyzerať bude. Apple do jej skla pridal technológiu 3D Touch a na to, aby ju dokonalo spropagoval, vybavil svoje Apple Store špeciálnymi stolmi.

Nové stoly

Nové stoly v Apple Store pozostávajú z obrovských LCD panelov, ktoré sú taktiež schopné reagovať na dotyk. Akonáhle sa ich niečo dotkne, okamžite sa v nich „rozvíri“ voda. Apple to vyšpekulovalo naozaj do detailov a na tieto stoly položilo nové iPhony. Používateľ potom príde, dotkne sa iPhonu a akonáhle vynaloží o čosi vyšší tlak ako je možno bežné, stôl pod ním, alebo lepšie povedané, LCD panel pod ním zobrazí jednoduchý efekt. V iPhonoch je dopredu predinštalovaná plávajúca rybička a tá by sa mala podľa našich informácií zdržiavať presne tam, kde sa objaví dotyk. Fantastické a pritom jednoduché, čo povieš?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk