Apple objednal 68 miliónov kusov iPhonu 6!

0

To, že je Apple mimoriadne ambiciózna spoločnosť, potvrdzujú aj posledné správy, podľa ktorých plánuje vyrobiť okolo 68 000 000 kusov iPhonu 6!

68 miliónov!

Toto číslo je takmer neuveriteľné, ale značne pochopiteľné, keďže Apple ponúkne až dve verzie iPhonu 6. Bude sa jednať o menšiu 4,7″ a väčšiu 5,5″. Aj tak sú však plány veľmi ambiciózne, pretože iPhonu 5S bola z tohto počtu vyrobená približne polovica. Výroba má byť zahájená už tento mesiac, a tak je jasné, že Apple finišuje so svojimi prípravami nového iPhonu. V podstate by mal už zaslať jednotlivé komponenty do továrne Foxconn, ktorá ich následne vyrobí a poskladá dokopy. Mohli by sme sa tak konečne dočkať bezproblémových dodávok iPhonu, nie ako tomu bolo v posledných rokoch, kedy bolo po predstavení veľmi ťažké nový iPhone získať.

 

Pokiaľ vás zaujíma finálny dizajn iPhonu 6 kliknite sem!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk