Apple Pencil je dokonalejší ako stylus, tu je dôkaz!

0

Spoločnosť Apple počas tohtoročnej septembrovej Keynote predstavila aj produkt, kvôli ktorému by sa pravdepodobne jeden zo zakladateľov spoločnosti a zároveň obrovský vizionár Steve Jobs obracal v hrobe. Predstavila Apple Pencil, čo vlastne nie je nič iné ako stylus. Pozor, nie však taký obyčajný stylus ale naozaj vydarený stylus. Jeho porovnanie s konkurenciou ťa o tom presvedčí!

Oveľa rýchlejší stylus

Apple je na trhu suveréna jednička, a tak si jednoducho nemôže dovoliť predstaviť niečo, čo ľudia nebudú milovať. Nemôže predstaviť obyčajný B-čkový produkt, ktorý si môže uživateľ dokúpiť ako doplnok. Musí predstaviť taký produkt, ktorý bude používateľ doslova chcieť pri svojom obrovskom iPade a to sa mu tentokrát aj skutočne podarilo. Pravda, 99$ nie je úplne málo za takú hlúposť ako dotykové pero, no pokiaľ za svoje peniaze dostaneš prakticky to najlepšie na trhu, je dosť rozumné nad jeho kúpou minimálne porozmýšľať.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk