Apple predstaví nový iPhone už 9. septembra!

0

Ide už o tretí dátum, kedy má byť Jablkový telefón predstavený. Teraz sa však zdá, že 9. september prichádza do úvahy najviac. Priniesol ho totiž veľmi spoľahlivý zdroj recode.net a zdá sa, že všetko do seba dokonale zapadá!

9.9.2014

Apple takmer každoročne predstavuje svoje nové smartfóny, počas septembra. Dnes sa objavila správa o tom, že nový iPhone vyjde presne 9.9.2014. Tento dátum by mal sedieť hlavne z dôvodu, že spadá pod utorok a teda deň, v ktorý bývajú predstavené nové produkty.

i-am-also-an-apple-shareholder-and-i-have-also-written-a-letter-to-tim-cook

Tim Cook by mal vyjsť na pódium už 9. septembra! – svetapple.sk

19.9.2014

Druhý dátum, o ktorom zdroj hovorí, je práve 19. september. Práve v tento deň sa má iPhone 6 dostať do predaja. Spomínaný dátum bude piatok, kedy Apple tradične začína s predajom svojich nových výrobkov. Hlavným dôvodom je to, že Jablková spoločnosť sa zvykne chváliť svojimi úspešnými tržbami za prvý víkend hneď v pondelok.

b_id_421716_apple_store

Pokiaľ sú všetky špekulácie pravdivé, prví zákazníci si budú môcť svoj iPhone 6 zakúpiť už 19.9.2014! – svetapple.sk

Zatiaľ len 4,7″

V spomínaný dátum má byť predstavená len menšia 4,7″ verzia. Apple údajne pracuje aj na 5,5″, no tej sa máme dočkať až v roku 2015. Ide však len o obyčajnú špekuláciu, a tak väčší iPhone nemusí byť vôbec predstavený!

iphone_6_release_date

Na začiatku má byť predstavená len menšia 4,7″ verzia – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk