Apple prezentuje v Apple Store iPad s klávesnicou!

0
Apple iPad s Bluetooth klávesnicou - svetapple.sk

Apple príliš neriešilo obaly druhých výrobcov a uprednostňovalo predovšetkým svoje vlastné Smart Cover a Smart Case. Dnes sa však doba vyvíja veľmi rýchlo a Apple musí zapracovať na tom, aby sa podarilo predať viacej iPadov ako v roku 2014, keďže tento rok bol pre iPad výrazne slabým rokom. Presne na to využili v Cupertine príslušenstvo, ktoré robí z iPadu 2v1!

Kryt s klávesnicou v Apple Store?

To, že sa v Apple Store nachádza aj iné príslušenstvo, ako len produkty Apple je samozrejmosť už dlhé roky. Okrem iPadov, iPhonov či Macov tu nájdeme množstvo doplnkov a ochranných púzdier, ktoré by mali buď uľahčiť používanie zariadenia, alebo ho len jednoducho ochrániť pred pádom. Pokiaľ hovoríme o púzdrach pre iPad, tie v dnešnej dobe ponúkajú aj vstavanú Bluetooth klávesnicu, ktorá umožňuje pohodlnejšie písanie. Apple sa však rozhodlo, že svoje iPady odprezentuje v Apple Store v San Franciscu trocha ináč! Na iPadoch sa totiž nachádzajú spomínané bluetooth klávesnice a Apple robí reklamu ako sebe, tak aj ich výrobcom. Je to veľmi netradičné od Jablkovej spoločnosti, no je veľmi pravdepodobné, že to súvisí s bojom s konkurenčnými zaradeniami, ktoré fungujú ako 2v1 PC. Apple chce niečo podobné ponúknuť (formou prezentácie) aj v prípade iPadu.

iPady s klávesnicami priamo v Apple Store! - svetapples.k

iPady s klávesnicami priamo v Apple Store! – svetapples.k

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk