Apple pridal 4 nové videá do sekcie Shot on iPhone 6.

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dnes rozšírila svoju sekciu, ktorá prezentuje kameru a fotoparát na iPhone 6 o 4 nové videá. Práve tieto videá majú ukázať to, čoho sú fotoaparáty od Apple schopné a kde majú svoje hranice. Nové zábery pochádzajú hneď z viacerých krajín po celom svete a nájdeme tu spomalený záber, makro, časozberné video ale aj klasické video!

Nové videá

Spoločnosť Apple pridala do svojej sekcie Shot on iPhone 6, ktorá sa nachádza na jej oficiálnych stránkach, 4 nové videá, ktoré zachytávajú to, čo dokážeš so svojim iPhonom reálne natočiť. Videá sú maximálne profesionálne a pochádzajú jedine z tohto smartfónu. Ich pôvod môžme hľadať v Holandsku, Austrálii, USA či Nórsku. Autori ich zachytili na všetky možné režimy, ktoré ich iPhony ponúkajú. Práve preto tu nachádzame časozberné video, spomalený záber (240fps), makro záber, ktorý ukazuje hĺbku ostrosti a samozrejme klasický záber, ktorým budeš natáčať väčšinu videí.
Zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk