Apple spustil výmenný program na fotoaparát iPhone 6 Plus!

0

Spoločnosť Apple sa už v dnešných dňoch pripravuje na svoj následujúci event, ktorý by sa mal konať pravdepodobne 9. septembra a predstaví na ňom úplnú novinku iPhone 6S. To však neznamená, že sa nebude zaujímať o svojich súčasných zákazníkov a majiteľov iPhonu 6 Plus. Spoločnosť zistila, že sa v jeho fotoaparáte nachádza vadná súčiastka a bezplatne ti ju vymení v prípade, že máš správne výrobné číslo. 

Rozmazané fotografie

iPhone 6 Plus mal podľa informácií z Apple vo veľkom problémy s rozmazanými fotografiami. Tento problém sa vyskytoval predovšetkým pri prvých modeloch výroby a spoločnosť Apple ho plne eviduje. Práve preto sa rozhodla urobiť zvolávaciu akciu, kedy bezplatne vymení chybnú súčiastku používateľom, ktorých iPhone bol vyrobený medzi septembrom 2014 a januárom 2015. Na svojich oficiálnych stránkach spustila špeciálnu sekciu venovanú práve týmto používateľom a v tejto sekcií si môžeš overiť, či aj ty máš nárok na výmenu.

Všetko čo budeš musieť urobiť je len zapísať tvoje výrobné číslo zariadenia do jednej formulky a Apple ti následne povie, či máš alebo nemáš nárok na výmenu. Dopredu však upozorňujeme, že v prípade, že si chceš len tak reklamovať iPhone, nedostaneš nový kus. Apple nariadilo vymeniť len spomínanú vadnú súčiastku. iPhone môžeš zaniesť do autorizovaného servisu, poprípade ak si v zahraničí tak priamo do Apple Store, kde sa už o výmenu postarajú.

Apple iPhone 6 Plus - svetapple.sk

Apple iPhone 6 Plus – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk