Apple, tento rok sa ti to naozaj podarilo!

0

Apple poznáme ako firmu, ktorá síce predstavuje tie najlepšie produkty na svete ale problém býva často v tom, že kým sa dostanú do krajín ako je napríklad Slovensko či Česko, musíme si počkať pomerne dlhú dobu. Teda, museli sme, tento rok sa totiž podarilo predobjednávky vybaviť naozaj fantasticky a Apple distribuovalo nové iPhony do celého sveta omnoho rýchlejšie!

Prvá vlna

Apple tento rok ukázalo, že nové iPhony sa podarilo vyrábať v omnoho väčšom množstve ako tie predošlé. Pravdepodobne tomu zodpovedá aj fakt, že Apple nemuselo príliš veľa funkcií do svojich zariadení pridávať, a tak mohlo začať s výrobou skôr, vďaka čomu sa zariadenia dostali už v prvej vlne aj na tak malé trhy, akými je napríklad Česká alebo Slovenská republika. Povedzme si popravde, Apple by mali zaujímať iné krajiny a nie dva maličké štáty uprostred Európy, ale ako sa ukazuje, dodať množstvo iPhonov aj sem už 2 týždne po oficiálnom začatí predaja nebol žiaden problém!

Dúfame, že Apple takto skvelo zvládne aj predobjednávky budúcich iPhonov. Tento rok to bolo naozaj príkladné a my skutočne ďakujeme spoločnosti s nakúsnutým jablkom v logu za to, že sme nemuseli na telefóny čakať ďalšie tri týždne tak ako minulý rok! Dúfajme, že sa logistika podarí aj na budúci rok a iPhone sa do nášho malebného Slovenska dostane rovnako skoro ako súčasná generácia!

iPhone 6S Plus - svetapple.sk

iPhone 6S Plus – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk