Apple tvrdí, že predá viac ako 10 000 000 iPhonov 6S za prvé 2 dni predaja!

0

Spoločnosť Apple býva poväčšine pri objednávkach svojich iPhonov ticho. Svoje očakávania jednoducho nezverejňuje, ale zverejňuje až čísla, ktoré sa podarí dosiahnuť. Tentoraz sa však stala výnimka a Apple sa vyjadrilo, že podľa doposiaľ odsledovaných štatistík očakáva až neuveriteľných 10 000 000 predobjednaných iPhonov za prvé 2 dni!

Zaručený úspech

Nové iPhony začnú svoju oficiálnu cestu k prvým majiteľom vo vybraných krajinách už 25. septembra, čo je na budúci piatok. Od tejto chvíle nás teda delí len niečo viac ako týždeň. Vzhľadom na to, že predobjednávky odštartovali tri dni dozadu, spoločnosť Apple vydala oficiálne stanovisko, že predpokladá vyššie predajné čísla a nové rekordy, ako minulý rok, kedy na svet prišiel predošlý model iPhone 6. Vtedy sa za prvý víkend predaja podarilo majiteľom distribuovať 10 000 000 kusov tohto zariadenia. Tento rok by to mohlo byť ešte viac. Dôkazom je aj fakt, že na oficiálnych stránkach hlásia dostupnosť mnohých modelov na niekoľko týždňov dopredu!

Aj keď sú tieto tvrdenia veľmi pozitívne, analytici hovoria, že iPhone 6S a iPhone 6S Plus nebude takým predajným trhákom ako jeho predošlá generácia. Jeho nové funkcie a technológie, akou je napríklad 3D Touch jednoducho nedokáže používateľa navnadiť natoľko, aby si kúpil novší model. Prvé čísla však hovoria niečo iné. Na nový iPhone sa už teraz veľmi tešíme aj u nás v redakcii a zároveň dúfame, že na Slovensko dôjde čo najrýchlejšie!

 

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.20.31

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk