Apple už vypredalo všetky iPhony 6/6 Plus z predobjednávok!

0

Apple začiatkom včerajšieho dňa spustil predpredaj svojich nových smartfónov, o ktoré ľudia vo svete prejavili veľký záujem. Veď včera na obed by ste už nedokázali kúpiť iPhone 6 Plus v akejkoľvek farbe či konfigurácií a dnes už ani iPhone 6 na kontrakt! Zdá sa, že sa svetu zapáčili!

Vypredané!

Nové iPhony boli predstavované v utorok, 9. septembra. Svet ich oficiálne poznal do včerajška len niečo vyše dvoch dní a Apple už hlási rekordné predobjednávky! Podľa všetkých informácií sa zdá, že Apple má naozaj na sklade viacej kusov iPhonu 6 ako iPhonu 6 Plus!

Výpadok

Tak, ako to býva každý rok už v podstate pravidlom, Apple opäť nedokázalo uniesť veľký záujem o svoje smartfóny a jeho servery už po niekoľkých minútach padli. Nečinné boli až približne dve a pol hodiny. Netreba to však vôbec brať ako hanbu. Dokonca by sa tým mohla Jablková spoločnosť chváliť. Veď veľký nápor znamená veľký záujem, no nie? 🙂

web

Výpadok trval približne 2 a pol hodiny! – svetapple.sk

iPhone 6 Plus

Aj napriek tomu, že ide o relatívne kontroverzný smartfón zdá sa, že záujem o oň už tak kontroverzný nie je. Telefón bol totiž vypredaný už včera na obed vo všetkých možných konfiguráciách. Apple teda netrvalo ani 9 a pol hodinky, dokiaľ im dorazila posledná predobjednávka. Zdá sa teda, že väčší displej a optická stabilizácia obrazu naozaj zapôsobila. Pokiaľ by ste si ich totiž chceli predobjendnať, na stránkach sa vám objaví informácia, že už to nebude 19.9., kedy vám smartóny prídu, ale najskôr za tri či štyri týždne.

iphone-6-93

iPhone 6 Plua už nie je dostupný – svetapple.sk

iPhone 6

Netrvalo však dlho a po väčšom smartfóne prichádza aj nedostatok kusov novej „šestky“. Tú si však ešte stále môžte zakúpiť bez kontraktu s tým, že vám dorazí 19. septembra. Na kontrakt to je však o niečo lepšie ako v prípade iPhone 6 Plus. Tu zatiaľ nie je čakanie na týždne ale na 7 až 10 dní. Tragédia sa teda stále nekoná. Na základe týchto čísel však môžme povedať to, že Apple malo naozaj menej iPhonu 6 Plus na skladoch ako iPhonu 6. Môžme teda povedať, že začiatok predaja opäť nevyšiel? To sa uvidí až v najbližších týždňoch!

iphone-6-image

Zdá sa, že o nové Jablkové smartfóny je predsa len záujem! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk