Apple vydalo dobrú reklamu na iPhone 7 Plus.

0

iPhone 7 Plus je zariadenie, ktoré tu už máme nejaký ten piatok, no Apple ho neustále propaguje, pretože ešte budeme čakať zhruba 3 mesiace, kým sa dočkáme nových iPhonov 8. Presne preto chce čo najviac pozdvihnúť predaje, aby predalo súčasných iPhonov čo najviac. V týchto mesiacoch práve kvôli príchodu nastávajúceho iPhonu predaje poväčšine klesajú – ľudia čakajú na nové modely. Nová reklama na iPhone 7 Plus je skutočne vydarená a bude sa ti zaiste aj páčiť. Pozri sa na ňu.

Reklama

Apple malo vždy perfektné reklamy s dôvtipom, na ktoré sa dobre pozeralo, nielen kvôli komerčným účelom. Najnovšia je určená pre iPhone 7 Plus a teda logicky pôjde o niečo spojené s duálnou šošovkou fotoaparátu na zadnej strane. Áno, reklama propaguje skvelý Portrait Mode, ktorý dokáže odfotiť zábery ako na profesionálnej zrkadlovke.

Ide o holičstvo, v ktorom si fotia svoje výtvory na obyčajný telefón a na základe toho… Veď sa pozri sám. Musíme povedať, že marketingové oddelenie spoločnosti je na špičkovej úrovni, pretože takmer každá posledná reklama má dobrý nápad a stojí za to, aby si si ju pozrel. Tak neváhaj a poď na vec!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk