Apple vydal iOS 9.1 beta 4

0
titulná fotografiafsdfasdf1

Apple po necelom týždni od vydania iOS 9.1 beta 3 vydal štvrtú beta verziu nového operačného systému iOS 9.1, ktorá prinesie zopár opráv chýb, optimalizáciu systému pre najnovší iPad Pro a Apple Pencil a rovnako tak prinesie najočakávanejšiu novinku, sadu smajlíkov vrátane prostredníka. Aktualizácia so sebou taktiež prináša možnosť deaktivovať fotky kontaktov vedľa ich mien v aplikácii Správy.

Optimalizácia

Nová beta by podľa všetkého mala priniesť  “len” lepšiu optimalizáciu pre zariadenia. Žiadna tak výrazná zmena, ako minulá beta, ktorá priniesla štvoricu updatovaných wallpaperov, z ktorého jeden už Apple ukázal pri predstavení iPadu Pro. Tak, ako aj pri predošlých betách, aj tu budeme sledovať, či sa niečo nezmenilo oproti doterajším vydaniam iOS 9.1 beta a v prípade, že sa tak stane, budeme ťa o tom určite informovať!

img_0298-e1444dfsgdfgsdfgsdfg150621254 kopie

Stiahni si ju aj ty !

Ak si chceš stiahnuť túto betu, môžeš postupovať podľa nášho návodu na →tejto← stránke 🙂

Aktualizácia:

Prinášame ti video s kompletným prehľadom noviniek a porovnaním rýchlosti na rôznych zariadeniach.


iOS 9.1 beta – SvetApple.sk

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk