Apple vydal iOS 9.3.2 Beta 4

0

Spoločnosť Apple po pár týždňoch od poslednej beta verzie pripravovaného iOS 9.3.2 vydala už štvrtú betu v poradí. Nejde však o žiadnu zásadnú zmenu, ktorú si bežný používateľ iPhonu či iPadu všimne.

Apple vydal iOS 9.3.2 Beta 4

Ako býva zvykom pri beta testovaní iOS, v pár týždňových intervaloch Apple sprístupní developerom a registrovaným verejným beta testerom novú betu s vylepšeniami, ktoré postupne dotvárajú finálnu verziu operačného systému.

V tejto štvrtej bete sa Apple zameral len na menšie opravy chýb či vylepšení, ktoré môžu niektorí používatelia týchto skúšobných verzií postrehnúť. S veľkosťou 28,6 MB ide očividne o ďalšie menšie vylepšenia, opravy aplikácií či zlyhávania. Applu tieto problémy môžu nahlasovať aj samotní testeri pomocou aplikácie Feedback, v ktorej nájdený problém podrobne opíšeš a odošleš.

Avšak, to, či Apple berie ohľad na všetkých je otázne, keďže len do verejného testovania sa zapojilo obrovské množstvo ľudí. Určite chcú byť medzi prvými, ktorí budú používať najnovšie funkcie pár týždňov pred vydaním finálnej verzie aj za cenu prípadných problémov s beta verziami.

Čo však bude nové okrem opráv chýb či vylepšení rýchlostí vo finálnej verzii iOS 9.3.2 je otázne, keďže od aktualizácie s označením iOS 9.3 sme nevideli nič nové. Aktualizáciu iOS 9.3.2 Beta 4 nainštaluješ nasledovne: Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru.

IMG_0625

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.