Apple vydal nový update iOS 10.3.3!

0

V Apple si veľmi dobre uvedomujú, že polovica úspechu stojí na kvalite a efektivite ich softvérových služieb, ktoré všetci milujeme, nakoľko perfektne fungujú a príjemne sa používajú. Druhá vec je ale tá, že sem tam sa nejaká tá chyba predsalen objaví a nie je úplne príjemné, pokiaľ nám telefón pri nejakom úkone pravidelne štrajkuje a nefunguje. Tieto problémy by mal vyriešiť vždy update. Podarí sa to aj tentokrát?

Dotestované, iOS 10.3.3 je von!

Apple má za sebou hneď niekoľko beta verzií mobilného operačného systému iOS 10.3.3, počas ktorých testovalo rýchlosť a stabilitu celého systému. Dnes sa ale všetko zmenilo, nakoľko kompetentní inžinieri pravdepodobne usúdili, že všetko už je v poriadku a s oficiálnou verziou môžu ísť von. Predstavená bola preto nová verzia iOS, konkrétne s označením 10.3.3, ktorú môžeš stiahnuť klasicky cez aktualizácie softvéru v tvojom iPhone.

No a čo táto aktualizácia reálne prináša? Neočakávaj žiadne nové funkcie, no za to vylepšenie stability a rýchlosti tvojho iPhonu. iOS 10.3.2 mal sám o sebe nejaké tie chyby, a to chce Apple touto aktualizáciou napraviť. Oficiálna verzia iOS 11 výjde až za nejaký ten mesiac a Apple musí stále pracovať ako na súčasnom, tak aj na novom operačnom systéme. Nesmieme ale zabúdať, že nielen iOS je operačný systém, ktorý bol aktualizovaný.

Aktualizácie sa dočkali aj systémy s verziami: macOS 10.12.6, watchOS 3.2.3 a tvOS 10.2.2. Vždy šlo najmä o zlepšenie stability a rýchlosti systémov. Väčší update, ktorý by aj reálne niečo prinášal už očakávať nemusíme. Tým bude práve pripravované iOS 11.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk