Apple vydal update iOS 8.4.1

0

Spoločnosť Apple práve vydala úplne nový update, ktorý sa konečne dotkne väčšiny z vás. Tento raz totiž nejde o update iOS 9, ale o update súčasného iOS 8.4 a to s číslicou „1“ na konci. Novinka by mala zvýšiť bezpečnosť celého systému, opraviť niekoľko chýb týkajúcich sa Apple Music a zlepšiť stabilitu a výdrž batérie.

iOS 8.4.1

Nový update, ktorý prichádza asi 6 týždňov po tom poslednom, nesie označenie iOS 8.4.1. Táto novinka nič prevratné neprináša, ale je vylepšením predchádzajúcej verzie. Nič iné sme samozrejme ani nemohli čakať, keďže iOS 9 už klope na dvere a Apple nemá dôvod iOS 8 vylepšovať. Keď vezmeme do úvahy, že už za mesiac vyjde finálna verzia spomínanej „deviatky“, pravdepodobne ide o úplne posledný update súčasného systému. Podľa dostupných informácií úprava zvýšila najmä jeho bezpečnosť a drobných zmien a opráv sa dočkala aj aplikácia Apple Music. Celý systém je tiež stabilnejší a rýchlejší. Pokiaľ si ho chceš updatovať tak to urob buď klasicky cez Nastavenia alebo cez iTunes!

iPhone odtiene sivej - svetapple.sk

iPhone odtiene sivej – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk