Apple vydalo 3 nové reklamy na iPhone 6S!

0

Apple je čo sa marketingu týka na špičke medzi technologickými spoločnosťami. Bez jedinej zmienky o konkrétnej technologickej novinke dokáže na používateľa zapôsobiť tým, ako všetko dokonalo funguje, a akú radosť prináša jej používanie v zariadení. Dnes prišli 3 nové reklamy pre iPhone. 2 slúžia skôr pre pobavenie, no a tretia poriadna ukazuje fotoaparát!

3 nové reklamy

2 nové reklamy od spoločnosti Apple poukazujú predovšetkým na to, aké zábavné môže byť používanie iPhonu a hlasovej asistentky Siri. Ide len o veľmi krátke spoty, nakoľko majú po 15 sekúnd a pravdepodobne ich Apple vydalo za účelom pobaviť. Tretiu reklamu ale zobralo pomerne vážne a ukazuje v nej 12Mpx fotoaparát, ktorý dokáže natáčať spomalené zábery pri 120FPS vo FullHD a rovnako tak dokáže natáčať aj video v 4K. Reklama má celú minútu a ide presne o jeden z tých spotov, ktorý ťa donúti zamilovať si fotoaparát v novom iPhone.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk