Apple vydalo 5. betu iOS 9

0
iOS 9 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple dnes vydala ďalšiu aktualizáciu iOS 9 beta a to konkrétne 5. v poradí. Apple v novej aktualizácii vylepšilo niekoľko chýb a pridalo aj zopár nenápadných funkcií, ktoré používateľom uľahčia život. Podľa prvých slov vývojárov, je nová beta verzia o čosi stabilnejšia ako tá predošlá a zlepšila sa aj výdrž batérie, ktorá bola zo začiatku naozaj katastrofálna.

iOS 9 beta 5

Spoločnosť Apple vydala 5 beta verziu mobilného operačného systému iOS 9, ktorého plná verzia vyjde už v septembri tohto roka spolu s novinkou, iPhone 6S. Novú betu si registrovaní vývojári môžu stiahnuť klasicky cez aktualizáciu v iOS zariadení, v Mac App Store, poprípade priamo v developer centre. Spoločnosť Apple vylepšila stabilitu a výdrž batérie a navyše aj opravila niekoľko chýb, ktoré sa v predošlých betách vyskytovali. Nová beta taktiež priniesla aj niekoľko dodatočných funkcií.

iOS 9 beta 5. - svetapple.sk

iOS 9 beta 5. – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk