Apple zakúpil zaujímavú aplikáciu Workflow

0

Z času na čas sa stane, že Apple predstaví nejakú tú vlastnú aplikáciu. Nie je to často, ale keď už príde, stojí za to. Je dokonale prepracovaná a jednoduchá. Niekedy sa stretneme aj s nejakou tou akvizíciou a to sa presne stalo dnes. Apple zakúpil aplikáciu Workflow, ktorá je po novom úplne zadarmo!

Workflow

Workflow je aplikácia, ktorá umožňuje jednoducho pracovať so zložitejšími operáciami, ktoré si sám nevolíš. Je to veľmi jednoduché. Stačí napríklad nastaviť do widgetu mail a už sa jednoducho cez horné menu dostaneš práve k tejto funkcii. Stlačíš a píšeš. Aké jednoduché však?

Aplikácia tiež umožňuje vytvorenie PDF dokumentu či zdieľanie polohy. Samozrejme funkcií je ďaleko viac, toto boli len niektoré menované. Aplikácia nám v podstate pomocou widgetov zjednodušuje životy. Okrem iPhonu ju môžeš používať aj napríklad na iPade či hodinkách Apple Watch a práve preto bola pravdepodobne taká zaujímavá aj pre samotné Apple.

S ocenením Apple

Aplikácia ale nie je len taká hocijaká. Už v minulosti dostala ocenenie priamo od Apple (Apple Design Award). Udelené bolo ešte v roku 2015. Tak či onak, dnes už je táto aplikácia pod krídlami samotného Apple, ktoré ju zakúpilo a následne sprístupnilo v rámci App Store úplne zadarmo. Zaujímavé je tiež to, že tím, ktorý na aplikácii pracoval ostal, zmenil sa v podstate len majiteľ. Samozrejme, určite ťa hneď napadla aj otázka, koľko to celé spoločnosť Apple stálo. To sme sa žiaľ nedozvedeli, nakoľko suma zverejnená nebola, ale ako vieme aj z minulosti, Apple je ochotné za dobré nápady zaplatiť veľké milióny dolárov a tak nám je už dopredu jasné, že si týmto spôsobom vývojári zarobili poriadne veľa (možno aj na celý život).

Aplikácia je skutočne veľmi zaujímavá a nakoľko je ju možné stiahnuť úplne zadarmo, určite by si nemal váhať. Stiahneš ju cez odkaz nižšie. My sami sme prekvapení z toho, aká je jednoduchá a šikovná!

Shortcuts
Shortcuts
Developer:
Price: Free
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot
  • Shortcuts Screenshot

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk