Balenie iPhonu X nafotené na verejnosti!

0

Včera sme boli veľmi prekvapený po tom ako sme mali možnosť vidieť iPhone X na verejnosti skoro mesiac pred tým, ako oficiálne zamieri do predaja. Je to zvláštne ale úplne reálne. Telefóny údajne používajú zamestnanci Applu na zdokonalovanie služieb a nových technológií. Možno sa okolo nás premáva väčšie množstvo majiteľov tohto zariadenia a my o tom ani len nevieme. Pozri sa na balenie, ktoré však nie je ako render na oficiálnej stránke Applu ale priamo fotka na verejnosti! 

Balenie iPhonu X

Na tejto fotke možno ani nie je dôležité priamo to, čo je na nej vyobrazené ale skôr to ako k nej došlo. Predmet, teda krabička iPhonu X je niečo, čo by ešte oficiálne nikto nikde držať v ruke nemal a nájde sa naozaj len pár výnimiek, ktoré majú tu česť, novinku testovať. No a odpoveď je na svete od včera. Vzhľadom na informácie, že Apple má po celom svete svojich vlastných testerov, ktorý pracujú na iPhone X a zveľadujú jeho technológie došlo už k niekoľkým fotkám zariadení, ktoré sú výhradným majetkom Apple. Bolo otázkou, či tieto zariadenia Apple dodáva v originálnom balení, alebo nie. Odpoveď je zdá sa áno, pretože ináč si následujúcu fotku asi ani nevieme vysvetliť.

Je veľmi nekvalitná avšak zachytáva presne to, čo sme mali možnosť vidieť ešte včera na oficiálnych renderoch od Apple. Tí čo iPhone X testujú pravdepodobne nemajú dovolené svetu prinášať podrobnosti a detaily, ktoré sa ho týkajú. Rovnako tak by asi ani nemali fotiť krabičky a príslušenstvo. Avšak v takomto prípade sa čokoľvek veľmi ťažko vysvetľuje. Navyše iPhone X už bol predstavený a tak už nejde o taký problém.

iphone X - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk