Behind the scenes „The Painter of Jalouzi“, takto natočili prvý dokument na iPhone 6S!

0

Pokiaľ sa ti páči nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus, pravdepodobne ťa veľmi poteší informácia o tom, že fotografie či videá sú až neuveriteľne kvalitné. Dôkazom sú aj videá z celého sveta, ktoré to jednohlasne potvrdzujú. Istá skupinka kreatívnych chalanov z Ryot.org sa rozhodla, že zakúpi 3 iPhony 6S Plus a pocestuje na Haiti, aby natočili dokumentárny film o ľuďoch, ktorí maľujú chyže rôznymi farbami. Výsledok sme ti už ukázali. Teraz ti prinášame proces točenia.

Behind The Scenes

K poslednému počinu ryot.org bolo doslova nutnosťou natočiť aj behind the scenes video a teda video, ktoré ukazuje to, ako bol dokument vlastne natáčaný. Okrem iPhonov tu môžeme vidieť aj nejaké to príslušenstvo, ktoré ešte vylepšilo už tak dosť dokonalé zábery. Sú tu napríklad malé či veľké objektívy, flycam či dokonca dron. Možno si povieš, že video je kvalitné len vďaka týmto veciam ale vedz, že aj bez nich by vyzeralo fantasticky!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk