Bend test iPhonu 6 a jeho konkurentov, ako obstál?

0

Apple vyvracia všetky podozrenia, že niečo pri vývoji zanedbalo, čo sa nakoniec ukázalo ako veľmi podstatný detail, keďže množstvo majiteľov malo po vytiahnutí iPhonu 6 Plus z vrecka rázom zaoblený displej. Navyše bend test, tiež nedopadol najlepšie a iPhone bol po pár sekundách totálne ohnutý holými rukami. Ako teda obstojí jeho menší brat a konkurencia? 

iPhone 6 obstál lepšie!

Aj napriek tomu, že bol mierne zdeformovaný, predsa len obstál lepšie ako jeho väčší braček. Zlatý iPhone, ktorý budete mať o malú chvíľku možnosť vidieť aj na videu sa síce mierne ohol, no potom sa vrátil späť do pôvodnej polohy. Po tom, čo bol bend test opakovaný, sa jeho telo aj mierne ohlo, no nešlo o nič tragické a v podstate to bol zanedbateľný detail. Nie ako iPhone 6 Plus! Čiže pokiaľ si chcete kúpiť iPhone a chcete si byť istý, že vám aj niečo vydrží, kúpte si radšej menšiu 4,7″ verziu. Nie je však dôvod prečo si nekupovať 5,5″ verziu. Osobne si totiž myslíme, že pokiaľ sa oň budete príkladne starať k ohnutiu nemôže dôjsť!

iphone-6-bend-test

iPhone 6 dopadol lepšie ako 6 Plus! – svetapple.sk

Konkurencia

Ako v teste dopadla najväčšia konkurencia pre Jablkovú spoločnosť? Najhoršie to vyzeralo asi pre LG One X, ktorého zaoblenie na zadnej strane, kde sa podľa všetkého nachádza batéria prešlo až do hornej časti zariadenia a začalo vytláčať displej zo svojho pôvodného miesta, no na zariadení sa nevyskytli žiadne iné škody. Príjemným prekvapením bola Motorola Moto X či legendárna Nokia Lumnia, s ktorou v podstate ani nebolo pohnuté!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk