Celý Apple event nájdeš na YouTube!

0

Včerajšia Keynote bola skutočne obrovská akcia a ten, kto sa na ňu nepozeral alebo nemal čas môže banovať. Objavili sa tú skvelé produkty, na ktoré sa už veľmi tešíme a Apple nám ukázalo cestu, ktorou sa vyberú budúce generácie iPhonu. Tak či onak, nie všetci mohli byť pri tom, či už sú to rodinné alebo pracovné záležitosti. A ak si už aj všetko o nových produktoch videl, nič ti nedá toľko informácií a takú náladu ako práve kompletná konferencia, ktorú Apple uverejnilo na svoj YouTube!

Keynote na YouTube

Samozrejme, nie každý sa teraz môže pozerať na približne dvoj hodinový záznam zo včerajšej konferencie. Presne preto je tu aj zostrihaná 12 minútová verzia, v ktorej nájdeš len a len to najdôležitejšie. Ak máš teda chvíľku času, pokojne si pusti aj kratšie video. O nových produktov je tu v podstate všetko. Len aby som uviedol do obrazu tých, ktorý nevedia, na čo všetko sa môžu tešiť. Apple predstavilo na začiatku konferencie nové hodinky Apple Watch Series 3 s podporou Cellular.

Druhým produktom na rade bola potom Apple TV s podporu 4K a HDR videí či filmov. Nasledovali nové iPhony. Dočkali sme sa modelu 8, 8 Plus a napokon aj najočakávanejšieho iPhonu X, ktorý priniesol OLED displej na celú prednú stranu. Viac už ale nejdeme prezrádzať, na webe máme kopec článkov a pod týmto textom video, ktoré má veľkú výpovednú hodnotu. Príjemne sa teda usaď a uži si najdôležitejšiu Apple konferenciu tohto roku.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk