Chlapík dokázal, že iPhone 7 môže existovať aj s Jackom!

0

Jack je už minulosťou a hoci minulý rok neboli príliš pozitívne ohlasy na to, že by sme oň mali raz a navždy prísť, dnes už akosi zisťujeme, že sa iPhone používa skoro rovnako ako predtým. Väčšina si zvykla skoro okamžite a dnes si už ani nespomenú na to, že s tým mali niekedy nejaký problém. Tento chlapík ale očividne dumal, čo by sa dalo robiť, aby Jack do iPhonu predsa len nejako dostal. Nakoniec sa mu to podarilo, vyzerá to veľmi zaujímavo.

iPhone 7 s jackom

iPhone 7 už nemá obľúbený jack a hoci sa javilo ako nemožné to, aby ho niekto nasilu dorobil, jeden taký fanúšik sa očividne predsa len našiel. Nebolo to ale vôbec také jednoduché ako sa na prvý pohľad môže zdať. Bývalý softvérový inžinier Scotty Allen totižto na to všetko potreboval množstvo náhradných dielov z iných iPhonov, svoj vlastný dizajn obvodovej dosky a koniec koncov aj 4 mesiace na návšteve v Číne, kde dal toto všetok dohromady.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk