Čínsky iPhone 6 má väčší výkon ako ten pripravovaný!

0

Včera sme zverejnili informáciu o tom, že sa v Čine predáva iPhone 6 skôr, ako bol vôbec predstavený. Ide samozrejme o čínsku napodobneninu. Dnes sme získali bližšie informácie o ňom! Tento fake je podľa všetkého výkonnejší ako pripravovaný iPhone!

Výkon

Tento telefón má aj navzdory tomu, že ide o zle spracovaný fake relatívne slušné vybavenie. O jeho výkon sa stará ARM Qad-Core s operačnou pamäťou RAM  2 GB a grafický čip s označením Mali-400. Celkový obsah fotografie,videá, hudbu a množstvo ďalšieho je možne ukladať na 32 GB flash úložisko. Telefón poháňa Android 4.4.2 KitKat ako sme vás však správne informovali, je dokonalo prepracovaný na iOS 8 a bežné oko nájde rozdiel len veľmi ťažko. Displej zariadenia má uhlopriečku 4,7″ a ponúka rozlíšenie 1704×960 pixelov čo znamená, že hustota bodov je 320 ppi.

iPhone-6-Clone-09

Táto kópia nedisponuje tým najlepším vyhotovením! – svetapple.sk

Celkom výkonný fake

Na to, že ide o klon zatiaľ ešte nepredstaveného iPhonu 6, je celkom slušne vybavený po hardware stránke. Predpokladá sa, že pravý iPhone neponúkne až taký výkon ako tento čínsky fake! Netreba sa však ničoho obávať. Hlavnou výhodou jablkového smartfónu je jeho svižnosť, ktorú mu zaručuje iOS. Práve týmto falošná čínska napodobenina nedisponuje a tak isto jej chýba dokonalé rozloženie všetkých komponentov.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk